Ознайомчі тури

useful-information

Актуальні тури

Освітні ознайомчі тури EUROSTUDENT - це:

Більше ніж 10 університетів та академій Кракова, Варшави, Вроцлава, Познані та інших міста згідно з Вашими потребностями.

Професійні презентації ВНЗ, знайомство з студентськими містечками, відвідування гуртожитків, а також на тему ERASMUS+ який позволить тобі провести семестр в другій державі. Окрім університетів Ви можете ознайомитись з містом та відчути майбутнє студентське життя.

Супроводжуючий в поїздці представник польського офісу Програми відповість на всі питання, пов’язані з вартістю навчання, перспективою працевлаштування.

Ефективність: надзвичайно висока. Адже пропонуються провідні європейські університети, практично весь спектр спеціальностей і освітніх програм. Краще обрати один ВНЗ із 12-и побачених, ніж із сотні “прогуглених”.

Рекомендується: взяти з собою в поїздку маму чи тата. Вони будуть скрупульозно розпитувати університетських викладачів і з’ясовувати всі тонкощі студентського побуту, поки ти будеш захоплено роздивлятися все навколо. А подивитися є на що …

Важно: комфортабельні автобуси із кондиціонерами, затишні готелі, компетентні гіди.

useful-information
Accommodation and groceries

План дій:

дізнатись терміни та программу найближчого туру, звернутись до свого Представицтва і – привіт, Польща!

Accommodation and groceries
Accommodation and groceries

  Адміністратор Ваших персональних даних - "Eurostudent Sp. z o.o.", вул. Smulikowskiego 1/3, 00-389 Варшава. Якщо у Вас є питання про використання Ваших персональних даних та Ваших прав, зв'яжіться з нашим інспектором персональних даних: office@eurostudent.org
  читати більше


  *обов`яково до заповнення
  Accommodation and groceries
  Facebook
  Instagram