Про нас

EUROSTUDENT™
це Міжнародна освітня програма,

центральний офіс якої знаходиться у Варшаві, столиці Польщі. Програма розроблена спеціалістами в сфері управління, навчання, професійними педагогами та маркетологами.

Програма EUROSTUDENT зарекомендувала себе ефективним і динамічним модулем в системі сучасної європейської освіти. Всі теоретичні розробки авторів Програми не тільки знайшли практичне застосування, але й наповнилися інноваційним сенсом і довгостроковою перспективою.

Що для нас важливе?

Сучасна європейська освіта не обмежується конспектами, сесіями та аудиторіями. Сучасна освіта в Європі — це простір нових умов, цілей та можливостей, а також практичні знання. Використовуючи прогресивні освітні технології, ми допомагаємо українським випускникам стати європейськими студентами.

Основний напрямок діяльності Програми — розвиток міжнародної освіти, формування якісних, сучасних інформативно-прикладних послуг для абітурієнтів та школярів України та інших країн. Саме через це, укладаються договори з польськими Університетами та Вищими Школами, формується мережа представництв в Україні та налагоджуються партнерські зв’язки в інших країнах. Програма активно співпрацює із закладами освіти, мас-медіа.

Як ми діємо

Напрямок діяльності та розвитку Програми EUROSTUDENT структурно представляють ряд проектів і системних підпрограм, а саме:

Вища освіта в Польщі

Середня освіта

Освітній туризм

Патронат: кураторство і опіка

Літні та зимові мовні школи

Освітні з’їзди

Презентації та виставки

Багатомовні курси

Досвід та інновації

Наша освітня програма пройшла непростий шлях становлення: підбір професійних співробітників, аналіз та усунення помилок, оптимізація проектів — за кілька років діяльності вдалося знайти правильну, сучасну та конкурентоздатну модель. Її основа — у використанні сучасних методик і власного досвіду, постійної внутрішньої та зовнішньої модернізації, спрямованих на те, щоб наші послуги були якісними та обіймали максимальною допомогою наших студентів.

Офіційність Програми

Програма EUROSTUDENT ™ є офіційним партнером і представником понад 40 престижних вищих навчальних закладів (ВНЗ) Польщі. Окрім ВНЗ з якими ми маємо підписані довгострокові договори і налагоджену багаторічну співпрацю, ми можемо подати Ваші документи до будь якого вибраного Вами навчального закладу. Ми працюємо абсолютно легально на підставі спілки зареєстрованої в польському реєстрі підприємців.

Індивідуальний підхід

Ми працюємо індивідуально з кожним Кандидатом на навчання. У наших представництвах в Україні та за її межами працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом. Вони допоможуть підібрати навчальний заклад, будь то університет, вища школа, технікум чи ліцей, який буде максимально відповідати знанням, очікуванням та фінансовим можливостям абітурієнта.

Адаптація

Надамо Вам повну інформацію про навчальний процес, студентський побут, навчимо раціонально проживати на теренах Європи. Ми сприяємо максимально швидкій та легкій адаптації студентів у новому середовищі.

Опіка та підтримка

Ми розуміємо, що вкрай важливо забезпечити підтримку нашим студентам і допомогти адаптуватись. Особливо це є актуальним протягом першого року навчання.
Завдяки тому, що наш офіс знаходиться у Польщі, у випадку виникнення кризової ситуації до нас завжди можна звернутись за допомогою і ми підкажемо як потрібно вчинити і що необхідно зробити.

Іноземні мови

Під час підготовки до вступу Кандидат проходить курси вивчення іноземних мов в обсязі, потрібному для адаптації в Європі. Після завершення курсів Кандидати отримують Сертифікати ЕВРОСТУДЕНТ.

Facebook
Instagram