WSB – відтепер Uniwersytety Merito WSB

4 Квітня 2023
Posted in Новини
4 Квітня 2023 Eurostudent

Наші партнери – освітній холдинг WSB (Wyższe Szkoły Bankowe) вчора змінили назву, адже їх навчальні заклади аж у 10 містах (Познань, Хожув, Катовіце, Вроцлав, Гданськ, Гдиня, Лодзь, Щецин, Торунь та Бидгощ) отримали статус університету.

Нова назва – Uniwersytet WSB Merito.

Що означає бути університетом?

Зміна назви та категорії – це важливий крок у розвитку та престижу навчального закладу. Наразі це другий приватний навчальний заклад Польщі, який отримав титул університету, і, звісно ж, вони перші, хто зробив це одразу у 10 містах та 10 ВНЗ. В результаті оцінювання якості реалізованої наукової діяльності та високих оцінок аж з 8 наукових дисциплін – вище зазначені навчальні заклади стали університетами і змінили назву на Університет ВСБ Меріто.

Зміни доторкнулися і інших університетів групи:

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie змінює назву на Uczelnia WSB Merito, адже вони на ринку лише декілька років, та наразі ще не мають аспірантури.

Dolnośląska Szkoła Wyższa також отримала нову назву, яка звучить як Uniwersytet Dolnośląski DSW (Університет Нижньої Сілезії ДСВ)

 

Завдяки змінам наші партнери отримали нові можливості!

  • Мають змогу створити ширшу освітню пропозицію, яка краще відповідатиме потребам кандидатів, поточних студентів і ринку праці.
  • Студенти отримають диплом вищого навчального закладу, а не диплом вищої школи, що позитивно вплине на оцінку випускника на ринку праці.
  • Мають можливість проводити міждисциплінарні дослідницькі проєкти у більшому масштабі, як загальнодержавні, так і міжнародні.
  • Отримали право присуджувати докторські ступені та ступені габілітованого доктора з 8 наукових дисциплін.

Чому Меріто?

  • Університети змінили назву, оскільки протягом тривалого часу їх освітня пропозиція більш багатогранна, ніж просто спеціальність, пов’язана з банківською справою та не омбежується лише фінансами або економікою.
  • Меріто відноситься за значенням до meritum. Прагнення до сутності та ефективної дії, які завжди відрізняли університети групи.

 

Facebook
Instagram